O nas

 

Marchem Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem produkcyjnym z siedzibą na terenie Strefy Ekonomicznej w Skarbimierzu Osiedle. Firma została założona w 1997 roku i była to wyłącznie działalność handlowa. W roku 2006 uruchomiliśmy własną produkcję czyściw przemysłowych avatex® i od tego momentu stale rozwijamy oraz inwestujemy w nasz zakład produkcyjny. Aktualnie jesteśmy nie tylko wiodącym producentem specjalistycznych czyściw włókninowych w Polsce, ale również eksportujemy znaczącą część naszej produkcji do wielu krajów Europy.

Aktualnie dysponujemy dwiema maszynami do cięcia i przewijania włóknin oraz jedną o bardzo wysokiej wydajności maszyną „cylindrówką” służącą do składania ścierek w wielu różnych rozmiarach. Dodatkowo park maszynowy uzupełniają trzy bardzo szybkie urządzenia do pakowania, zgrzewarka automatyczna do pakowania rolek oraz dwie maszyny typu flowpack do pakowania ścierek. Obecne możliwości produkcyjne naszego zakładu pozwalają na realizację najbardziej skomplikowanych rozwiązań, indywidualnie dopasowanych do potrzeb każdego klienta.

Oferowane przez nas czyściwa avatex® charakteryzują się bardzo wysoką jakością, a najwyższy standard naszej produkcji umożliwił nam zawarcie umowy licencyjnej Glatfelter i zakup surowców Sontara® z których aktualnie produkujemy znaczną część naszego asortymentu. Dzięki naszym produktom każdy nabywca może uzyskać poprawę efektywności własnych działań oraz oszczędność finansową.